Nasze plantacje

Plantacja Choinki Polska.pl zlokalizowana jest na terenie województwa wielkopolskiego i kujawsko – pomorskiego. Na obszarze ponad 10 hektarów posiadamy plantację około 80 000 najpopularniejszych choinek bożonarodzeniowych:

 

- świerk srebrny – kujący (Picea pungenus),

- świerk pospolity (Picea abies)

- jodła kaukaska (Abies nordmanniana)

 

Od początku przywiązujemy dużą uwagę do jakości uprawianych drzewek, dlatego też na każdym etapie uprawy dbamy o ich jak najpiękniejszy wygląd i kształt. Gwarancją wysokiej jakości naszych drzewek choinkowych jest między innymi pochodzenie sadzonek, które kupujemy od renomowanych szkółek w Danii i Niemczech. W trakcie długoletniej uprawy drzewka są poddawane ciągłym zabiegom pielęgnacyjnym nadającym drzewkom regularny kształt, smukłość, gęstość i nasycony kolor igliwia.

 

Plantacja Choinki Polska.pl systematycznie się powiększa o nowe nasadzenia oferując Klientom drzewka w różnych fazach wzrostu.

 

Posiadamy niezbędny sprzęt umożliwiający wycinkę, a także pakowanie na palety czy też w doniczki tak, aby jak najdłużej cieszyły Państwa swoim niepowtarzalnym zapachem i pięknym kształtem tworząc magiczną atmosferę Świąt.

 

Zapraszamy do wizyty na naszej plantacji.

PRZEWIŃ W DÓŁ